Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Na Trasie

Rekomendowane wyposażenie

  • Rower! Sprawdzony, w bardzo dobrym stanie technicznym
  • Odpowiedni strój w zależności od pogody
  • Kask
  • Bidony z napojami
  • Żele / batony energetyczne
  • Zestaw serwisowy: pompka, dętka, łyżki, narzędzia typu multi-tool
  • dodatkowo - aktywny telefon komórkowy

Punkty Medyczne i Ratownicze

Wyścig będzie obsługiwany przez doświadczoną ekipę medyczną. Ratownicy przemieszczają się po trasie wyścigu, a karetki rozlokowane są w kluczowych miejscach każdego dystansu/wyścigu. Pomimo to liczymy na Waszą pomoc jeśli będziecie świadkami lub ofiarami wypadku. Miejcie przy sobie telefon komórkowy z możliwością szybkiego wybrania naszego numeru alarmowego +48 ... (czynny w trakcie trwania zawodów)

Bufety

Na trasie zlokalizowane będą punkty oferujące napoje izotoniczne i wodę. Ponadto każdy bufet będzie wyposażony w podstawowe narzędzia rowerowe, pompkę i dętki.

Pomiar czasu

Wyniki oraz czas przejazdu każdego zawodnika będą dostępne na stronie internetowej w trakcie trwania wyścigu/dystansu (live) oraz po zakończeniu imprezy. Dodatkowo na trasie będa zlokalizowane punkty kontrolne, dające dodatkową możliwość analizy czasu przejazdu, czy umożliwiające śledzenie uczestników sprzed monitora komputera.
Pomimo pomiaru czasu nie musisz ulegać presji rywalizacji. Możesz wystartować tylko po to, aby przeżyć wspaniałą przygodę na ciekawych i zabezpieczonych trasach Majka Gran Fondo.

Track GPS

W najbliższym czasie udostępnimy więcej informacji dotyczących przebiegu poszczególnych etapów. Oprócz samych track'ów umożliwiających nawigację z użyciem urządzeń GPS, przedstawimy umiejscowienie bufetów, miejsca szczególne, na które warto będzie zwrócić uwagę (np. przejazdy przez miasta, odcinki ze słabszą nawierzchnią, itp.). Postaramy się także przygotować mapy z zaznaczonymi punktami szczególnie interesującymi dla kibiców.
Proponowane przez nas przejazdy poszczególnych dystansów Majka Gran Fondo znajdziesz w zakładce TRASY
 
pobrane

Partner Strategiczny

Logo-Małopolska-V-RGBPartner Logistyczny


BMW_DLR_POZIOM_2L_SZARY_ZDUNEK-1Sponsor Wspierający


logo_Wawel_PL
 
 

logo